Ettevõttest

MEIST

Oleme ehitusvaldkonnas
alates 2010.aastast

Oleme Pärnust pärit ettevõte, mis asutati 2010. aastal. Tänaseks päevaks oleme üks Eesti kiiremini kasvavaid ehituse terviklahendusi pakkuv ettevõte. Meie põhiliseks tegevusalaks on taristuobjektide ja rajatiste ehitamine ning remont. Omame selle jaoks kogu vajaminevat tehnikat. Ehituse igas etapis peame rangelt kinni kõikidest Eesti ehitusvaldkonna seadustest ja ettekirjutustest ning kõik meie objektid vastavad kõikidele nõuetele. Oleme ettevõttesse koondanud tõeliselt pühendunud ja professionaalsed inimesed, kes töötavad selle nimel, et rajada kvaliteetseid objekte. Meie meeskond koosneb viiekümnest oma valdkonna spetsialistist. Oleme on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu liige.


 • Kvaliteet
 • Kogemused
 • Paindlikkus
 • Efektiivsus

53

oma valdkonna
spetsialisti

16

aastat kogemust
ehitusvaldkonnas

98

teostatud ehitusprojekti
2020. aastal

48

miljoni € väärtuses
projekte arenduses

 • Toomas A.
  Teenuste tase on suurepärane. Nad on proaktiivsed, kiired nii esmase tagasiside andmisel kui ka lahenduse väljapakkumisel. Nad oskavad tähelepanu juhtida ka asjaoludele, mis jäävad ülesande püstitusest väljapoole. Soovitan!
  Toomas A.
 • Karl P.
  Ehitusfirma on meie koostööpartner alates 2012.aastast.Osutatud teenus on seni olnud alati asjatundlik, tulemuslik ning vastanud meie ootustele. Kuigi büroo hinnatase tunnihindade arvestuses on turu keskmisest mõnevõrra kõrgem, kujuneb teenuse lõpphind väga heaks, sest võrreldes peamiste konkurentidega näib nende ajakulu olevat oluliselt väiksem. Samuti õigustab hinnataset teenuse kõrge kvaliteet.
  Karl P.
 • Jaak T.
  Õige ehitusfirma leidmine oli väga keeruline, kuid lõpuks leidsin täpselt sobiva. Usaldusväärne, õigeaegne, hoolib ka kõige väiksematest detailidest. Kui ootate kõrgeimat kvaliteeti, siis ... on õige valik.
  Jaak T.